Bebekolay'ın Tecrübeli Annelerine Soru Sormak İçin Tıklayın Ve Yorum Kısmına Yazın

  PAYLAŞ!

 • facebook
 • twitter
 • friendfeed
 • email
 •  
 • facebook
 • twitter
 • friendfeed
 •  

10112015 (2)Değerli üyelerimiz,

Bebekolay'ın tecrübeli annelerine soru sormak ve cevaplarını Facebook Bebekolay grubumuzdan takip etmek için lütfen bu sayfanın en altına yorum kısmına isminiz (farkı isim yazılabilir) ile birlikte sorunuzu yazarak yorum gönder butonuna basınız.

DİKKAT !!! :

İlaç, doktor ve hastane tavsiyesi isteyen ve devamlı sorulduğu için uygun bulunmayan sorular yayınlanmamaktadır.

Soruların yayınlanma süresi 1 saat içerisindedir !!!

İlginize teşekkür ederiz.

Bebekolay Ekibi


2017-05-31 12:05:03
Merhaba sevgili anneler 31 aylık 1 oğlum var çok hırçın ,inatçı,asla ikna olmayan kediye kuşa kanmayan bir çocuk.biz gurbetteyiz yalnız büyüyen bir çocuk komşumuzda yok burda.kimseyle konuşmamı istemiyor zaten.telefonla bile konuşturmuyor hemen ağlamaya inatla çekiştirmeye kapat demeye başlıyor.büyük şehirde yaşıyoruz.bi sitenin içindeyiz sürekli parka götürüyordum artık parkada gitmek istemiyor çünkü oyun arkadaşı yok çocuğuma göre,herkesin çocuğu kreşte.biz daha küçük diye vermedik ben çalışmıyorum evdeyim nasılsa bigün başlayacak daha küçükken bıktırmayalım dedik.wc eğitiminede başlayamadım çünkü asla yapmak istemiyor bezini değiştirmeye kalksak kıyamet kopuyor kakasından bile rahatsız olmuyor.benle oynamak istiyor hep.bide en büyük sorunlardan sürekli vazgeçmediği kapı kapatıp açma ve asansör düğmesine basıp kapının açılıp kapanmasını insanların binmesini izlemek.o kadar takıntı halindeki 1 yaşından beri bu böyle.bi avmye gitsek huzur kalmıyor direk asansörlerin önüne kaçıyor ve boyu yetişen düğmesi varsa başlıyor basmaya asla ikna olmuyor kıyamet kopuyor.yolda arabayla gidiyorsak üst geçitlerin bazılarında asansör var onları takip ediyor asansöre bascam diye ağlamaya başlıyor.sürekli tekrar eden bu hareketler normal bir durum değil gibi geliyor bana . Sizce bu konuda yardım almalımıyım başına gelen var mı?
2017-05-30 02:00:16
Merhaba tecrübeli anneler merak ettiğim konuda bilgi almak istiyorum. Şuan 20aylık bir kızım ve devamlı bezini çekiştirip çıkarmak istiyor alt değiltiirirken bezi takmak istemiyor çok inatlaşıyor acaba tuvalet eğitimi için başlamlımıyım bu yaşlarda tuvalet Alışkanlığı kazandıran anneler varsa tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
2017-05-29 04:22:29
Merhaba Benim oglum 2 bucuk yasinda ve halen konusmuyor sadece baba diyo o kadar doktora goturduk ama normal goruyolar cok korkuyorum ne zaman konusucak diye cok hircin ve hic soz dinlemiyor dediklerimi bazen anliyo ama getir gotur yapmiyor ne yapmaliyim
2017-05-25 23:38:12
Merhaba hanımlar. 2 aydır doğum kontrol hapı ile korunuyorum. Geçen ay Hapim bitmeden cok az kanamam olmaya baslamisti. Bu ay Hapim bitti 4 gün geçti ama kanamam olmadı ilk defa kullanıyorum hapı korkuyorum da bebeğim var küçük. Ben mı telaslaniyorum normal mı
2017-05-24 00:14:23
Arkadaşlar merhaba; 2.5 yaşında kızım var tuvalet eğitimi vermek istiyorum tuvalete gidince korkuyor klozet ve alaturka wc ikisinden de lazimligi wc aparatı herşeyi aldım ama yok çıkartma vs. Yapıştırdım onu da istemiyor çıplak kalınca hayır daha değil diyor.Ne yapmalıyım bilmiyorum büyük tuvaletini yapınca gelip çıkar diyor herşeyi hazır sinyalini veriyor ama bilemiyorum.bezi bırakmak istememin bir sebebi de sabah kalktığında ıslanmış oluyor bezi sizdiriyor usutecek diye korkuyorum prima kullanıyorum. Bu durumu yaşayıp yenen anneler yorum yapın lütfen.

Sorunuzu forma yazarak sorabilirsinizBebekolay Sosyal Medya