Bebekolay'ın Tecrübeli Annelerine Soru Sormak İçin Tıklayın Ve Yorum Kısmına Yazın

  PAYLAŞ!

 • facebook
 • twitter
 • friendfeed
 • email
 •  
 • facebook
 • twitter
 • friendfeed
 •  

10112015 (2)Değerli üyelerimiz,

Bebekolay'ın tecrübeli annelerine soru sormak ve cevaplarını Facebook Bebekolay grubumuzdan takip etmek için lütfen bu sayfanın en altına yorum kısmına isminiz (farkı isim yazılabilir) ile birlikte sorunuzu yazarak yorum gönder butonuna basınız.

DİKKAT !!! :

İlaç, doktor ve hastane tavsiyesi isteyen ve devamlı sorulduğu için uygun bulunmayan sorular yayınlanmamaktadır.

Soruların yayınlanma süresi 1 saat içerisindedir !!!

İlginize teşekkür ederiz.

Bebekolay Ekibi


2017-05-30 02:00:16
Merhaba tecrübeli anneler merak ettiğim konuda bilgi almak istiyorum. Şuan 20aylık bir kızım ve devamlı bezini çekiştirip çıkarmak istiyor alt değiltiirirken bezi takmak istemiyor çok inatlaşıyor acaba tuvalet eğitimi için başlamlımıyım bu yaşlarda tuvalet Alışkanlığı kazandıran anneler varsa tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
2017-05-29 04:22:29
Merhaba Benim oglum 2 bucuk yasinda ve halen konusmuyor sadece baba diyo o kadar doktora goturduk ama normal goruyolar cok korkuyorum ne zaman konusucak diye cok hircin ve hic soz dinlemiyor dediklerimi bazen anliyo ama getir gotur yapmiyor ne yapmaliyim
2017-05-25 23:38:12
Merhaba hanımlar. 2 aydır doğum kontrol hapı ile korunuyorum. Geçen ay Hapim bitmeden cok az kanamam olmaya baslamisti. Bu ay Hapim bitti 4 gün geçti ama kanamam olmadı ilk defa kullanıyorum hapı korkuyorum da bebeğim var küçük. Ben mı telaslaniyorum normal mı
2017-05-24 00:14:23
Arkadaşlar merhaba; 2.5 yaşında kızım var tuvalet eğitimi vermek istiyorum tuvalete gidince korkuyor klozet ve alaturka wc ikisinden de lazimligi wc aparatı herşeyi aldım ama yok çıkartma vs. Yapıştırdım onu da istemiyor çıplak kalınca hayır daha değil diyor.Ne yapmalıyım bilmiyorum büyük tuvaletini yapınca gelip çıkar diyor herşeyi hazır sinyalini veriyor ama bilemiyorum.bezi bırakmak istememin bir sebebi de sabah kalktığında ıslanmış oluyor bezi sizdiriyor usutecek diye korkuyorum prima kullanıyorum. Bu durumu yaşayıp yenen anneler yorum yapın lütfen.
2017-05-18 15:52:16
Mrb sevgili anneler haftaya 27 aylık olacak birkızım var.ama konusması geri bu nedenle ankarada bir uzmana gmtürmek istiyorum. Hangi branştan doktora götürecegimi bikemedim. Hiç konusmuyo degil cumle kuramıyo istedigi diyecegi herseyi anlatıyo.kelimeleride söliyo ama net cıkartamıyo kıxıma daha faydalı olmak için doktora gitmek istiyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Sorunuzu forma yazarak sorabilirsinizBebekolay Sosyal Medya